Внаслідок негоди сталося знеструмлення 426 населених пунктів

В ніч з 10 на 11 червня внаслідок несприятливих погодних умов (дощ, пориви вітру), через спрацювання систем захисту ліній електропередач, сталося знеструмлення 426 населених пунктів в дев’яти областях. Про  це нам повідомили у прес-службі  МНС.

Зокрема, у Чернігівській області знеструмлені 176 населених пунктів, у Сумській – 92, Київській – 43, Івано-Франківській – 41, Волинській – 36, Житомирській – 15, Закарпатській – 12, Чернівецькій – 8, Тернопільській – 3.

До відновлення енергопостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

Нагадаємо, що 9 червня внаслідок складних погодних умов (сильний дощ з градом), через спрацювання систем захисту ліній електропередач, сталося знеструмлення 12 населених пунктів в Дрогобицькому та Турківському районах.

У Миколаївському, Жидачівському та Самбірському районах у 14 населених пунктах градом частково пошкоджені покрівлі житлових будинків, господарських будівель та об’єктів соціально-побутової сфери.

Читайте також: Під Києвом впав літак

Залишити відповідь

Next Post

Під Києвом впав літак

Як повідомляє МНС, о 10:40 поблизу м. Бородянка Київської області через сильний дощ та пориві вітру, під час виконання парашутних стрибків на аеродромі „Бородянка” здійснив жорстку аварійну посадку на полі літак Л-410, що належить Українській школі пілотів. За уточненими даними, на його борту перебували 17 парашутистів та 3 члени екіпажу. […]