Внаслідок наїзду «Фольксвагена» загинула жінка-пішохід

ДТП
ДТП

Внаслідок наїзду «Фольксвагена» загинула жінка-пішохід – слідчі розслідують обставини ДТП. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі поліції Львівщини.

Поліцейські Львівщини закликають водіїв: будьте максимально уважні за кермом та не перевищуйте дозволену швидкість. А пішоходам нагадують, що переходити дорогу слід лише пішохідними переходами, а у темну пору доби використовувати на одязі світловідбивні елементи.

“Дорожньо-транспортна пригода сталася 26 лютого близько 20.10 на автодорозі «Тернопіль – Львів – Рава-Руська» у селі Підгайчики  Золочівського району (ред. колишнього Золочівського району, тепер Львівського району).

Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Фольксваген Гольф», 20-річний мешканець Тернопільської області, скоїв наїзд на жінку-пішохода, 70-річну місцеву мешканку, яка переходила дорогу поза пішохідним переходом. Від отриманих травм жінка померла на місці події.

За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління поліції Львівщини, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого”, – йдеться у  повідомленні поліції.

Правоохоронці встановлюють обставини події.
А також вкотре закликають водіїв: будьте уважні та обережні за кермом, не перевищуйте дозволену швидкість, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху. А пішоходам нагадують: переходьте дорогу лише пішохідними переходами (підземними чи наземними), за наявності світлофора керуйтеся його сигналами, а у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості використовуйте світловідбивні елементи – це зробить вас більш помітним на дорозі та дозволить уникнути трагедії.

Next Post

За добу в області зафіксували 696 нових випадків захворювання на COVID-19

За попередню добу в області провели 2 047 досліджень на коронавірус, з них – 696 позитивні.Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі ЛОДА. У розрізі населених пунктів: Львівський район – 450 Брюховичі – 1, Винники – 8, Львів – 325, Рудне – 1, Гійче – 1, Добросин – 1, Дубляни – 4, […]