Владика Богдан Манишин відвідав село Верхобуж

Преосвященний Владика Богдан Манишин, Єпископ-помічник Стрийський УГКЦ 26 серпня 2018 року відвідав село Верхобуж, що у Золочівському районі на Львівщині.

Зустрічали короваєм та вітали владику у храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Відбулася Свята Літургія участь у якій також взяли парафіяни, гості, священики серед яких декан УГКЦ о. Михайло Сукмановський.

Нагадаємо, що церква Успіння Пресвятої Богородиці у селі Верхобуж є одна із найстаріших церков – пам’ятка архітектури місцевого значення. За переказами, у храмі побував Богдан Хмельницький, коли 1651 року йшов з військом до Берестечка. Успенський храм перенесли до центру села з гори Збіч у 1730 році.

Залишити відповідь

Next Post

Вихованці Золочівського районного центру соціальної реабілітації відпочивали у ОЛК "Ровесник"

Вихованці Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів з 05.08.2018 по 25.08.2018 відпочивали у оздоровчо-лікувальному комплексі “Ровесник”. У таборі є сучасна лікувальна база, чисте повітря, домашній затишок в спальних корпусах, висококалорійне, смачне харчування. Тут широко застосовуються як медикаментозні, фізіотерапевтичні, так і природні фактори лікування, що є необхідною складовою у реабілітації дітей-інвалідів. […]