ПОТРІБНА ВІЗИТКА?! Вам до нас!

Донедавна візитні картки в нашій країні вважалися прерогативою дипломатів і високих посадових осіб. Але останнім часом цей корисний звичай одержує усе більш широке поширення.

Візитна картка (візитка) – традиційний носій контактної інформації про людину або організацію.
Візитка включає ім’я власника, компанію (звичайно з логотипом) і контактну інформацію (адреса, номер телефону та / або адресу електронної пошти).
Візитки умовно можна розділити на види : особисті (сімейні), ділові та корпоративні.
Особисті візитки в основному використовуються в неформальному спілкуванні при дружньому знайомстві. Також популярні вони серед фрілансерів. У такій візитці, як правило, вказуються ім’я, прізвище та номер телефону власника. Посада та адресу в цій візитці можна опустити. Друк візитки може бути виконаний в будь-якому стилі і розроблятися відповідно до індивідуальних переваг власника.
Корпоративна візитна картка, як правило, не містить імен і прізвищ. При друку, в ній зазначається інформація про компанію, сфера діяльності, перелік послуг, контактні телефони, карта проїзду, адреса веб-сторінки. Зазвичай корпоративна візитка відображає фірмовий стиль компанії. Має рекламний характер і в основному використовується на виставках, конференціях, з’їздах.
Ділова візитка використовується в бізнесі, на офіційних зустрічах та переговорах, для надання контактної інформації своїм майбутнім клієнтам. На ділових візитках обов’язково вказуються ім’я, прізвище, посада бізнесмена, а також назву фірми і вид її діяльності. У розробці візитки використовується фірмовий стиль компанії і логотип. Такі візитки зазвичай мають строгий дизайн. У державних службовців та депутатів на візитній картці може знаходитися зображення державних відзнак, таких як прапор і герб країни. Ділова візитна картка без адреси також не відповідає нормам етикету. Винятком є  дипломати і вищі державні посадові особи. Ділові візитки повинні містити максимально читабельні шрифти. Не рекомендується застосовувати складні декоративні шрифти (якщо тільки цього не вимагає профіль вашої діяльності), курсивне, а також жирне накреслення.
Зустрічаються випадки комбінованих візитних карток.

У Золочеві професійний дизайн та  виготовлення візиток ви можете отримати у  студії дизайну та реклами “Квест”.

Контактний тел: 067 354 04 34

e-mail: kvest.in@ukr.net

Веб-сайт: www.kvest.in

Фейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=100006706726928

Залишити відповідь

Next Post

НАЖИВО: ЛІТУРГІЯ У ЦЕРКВІ СВЯТОЇ СОФІЇ М. ЗОЛОЧІВ

“ЗОЛОЧІВ.НЕТ” ТРАНСЛЮЄ ЛІТУРГІЮ У ЦЕРКВІ СВЯТОЇ СОФІЇ М. ЗОЛОЧІВ. Поділіться цим у соцмережах: