Військовослужбовці-жінки – гордість золочівських ремонтників

У Міжнародний день боротьби за права жінок і мир у базовому таборі Окремого ремонтно-відновлювального полку в зоні АТО було відзначено військовослужбовців-жінок.
За роки російсько-української війни військовослужбовці-жінки вкотре довели, що назвати їх «слабкою статтю» не завжди доречно. У скрутний для держави час вони пліч-о-пліч стоять в одному строю із чоловіками та докладають максимуму зусиль для нашої спільної перемоги.
Окрім квітів та щирих теплих побажань, військовослужбовці-жінки були нагородженні Знаком пошани «ЗАХИСНИКУ ЛУГАНЩИНИ» від Луганської обласної державної адміністрації – керівництва обласної військово-цивільної адміністрації.


Під час шикування медалі було вручено санітарному інструктору ремонтної роти автомобільної техніки ремонтно-відновлювального батальйону автомобільної техніки окремого ремонтно-відновлювального полку молодшому сержанту ІЛЬЇНІЙ Марії Ігорівні і кухарю їдальні взводу забезпечення роти матеріального забезпечення окремого ремонтно-відновлювального полку солдату КУШНІР Богдані Володимирівні.
Ми – військові ремонтники – горді за наших бойових подруг, які дисципліновані, витривалі, незламні та сильні духом і тривалий час гідно виконують завдання у зоні АТО.
Нехай завжди у наших серцях панує любов, а в Україні настане мир!

Підполковник Годованський О.О.

Залишити відповідь

Next Post

Наживо: панахида пам’яті, молодіжний захід біля пам'ятника Кобзарю

9 березня 2018 року у Золочеві панахида пам’яті, молодіжний захід «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття». Поділіться цим у соцмережах: