Військовослужбовці із Золочева прийняли участь у паломництві до Зарваниці

Військовослужбовці Окремого ремонтно-відновлювального полку прийняли участь у паломництві до чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері.

У Марійському духовному центрі у с. Зарваниця, що на Тернопільщині, 16 -17 вересня відбулося ІХ Всеукраїнське військове паломництво до чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері. Цьогорічна проща проходила під гаслом «МІЙ МИР ДАЮ ВАМ (Йн 14, 27)».


Щоб взяти участь у військовій прощі до с. Зарваниці прибули декілька тисяч військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, членів їх сімей, ліцеїсти, учасники бойових дій, представники добровольчих батальйонів та багато інших людей з усіх куточків України.


Вперше, за трирічне існування Окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід», військові ремонтники та члени їх родин прийняли участь у заході. Духовним організатором та провідником паломників став військовий капелан о. Михайло Сукмановський.


Заходи проходили організовано, а почалися із зустріч усіх учасників паломництва біля парафіяльної церкви Пресвятої Трійці. Прочани пройшли урочистою ходою до площі перед Собором де стоїть скульптура Матері Божої на молебень. По його закінченні, згідно програми, відбулися різні локації та заходи. Під час обіду приємного настрою додавали музичні композиції у виконанні військових оркестрів від Збройних Сил України та Національної гвардії України.


Під час прощі у кожного паломника було достатньо часу для особистої молитви, відвідання святих місць, духовного очищення у купелі святої Анни.


У другій половині дня відбулося Хресна Дорога, поминальна хода зі свічками, Заупокійна Божественна Літургія за полеглими захисниками України та спільна молитва за мир в Україні.

Залишити відповідь

Next Post

Семінар для осіб з педагогічною освітою у районному центрі зайнятості

Днями у Золочівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для 10 осіб з педагогічною освітою, які зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні. У заході взяли участь начальник відділу активної підтримки безробітних Галина Коменда та заступник директора районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Золочівської РДА Оксана Романівна Дужа. Метою […]