Військовослужбовці 103 бригади тероборони продовжують допомагати цивільним громадянам на прифронтових територіях

Військовослужбовці 103 бригади тероборони спільно з офіцерами Цивільно-військового співробітництва продовжують допомагати цивільним громадянам на прифронтових територіях. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на 103  окрему бригаду Сил територіальної оборони Збройних сил України.

“Окрім виконання бойових завдань із захисту країни від окупантів, захисники допомагають місцевим мешканцям, які змушені були нещодавно пережити жахіття окупації, а зараз постійно потерпають від обстрілів з боку росіян. Цього разу в один з населених пунктів прифронтової зони завітали наші захисники із пакунками продуктів та предметів гігієни. Хоча в селі залишається небагато жителів, однак серед них є і сім’ї з дітьми, які особливо потребують допомоги”, – інформують у 103 окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ.

Нагадаємо, бійці 103 бригади Сил тероборони ЗСУ отримали нагороди за підписом президента України Володимира Зеленського та Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного.

Next Post

Буріння свердловин

Буріння свердловин малогабаритною буровою установкою в зручному для Вас місці. ПРАЦЮЄМО НА РІЗНИХ РІВНЯХ СКЛАДНОСТІ. Досвідчені працівники з багатолітнім досвідом за короткий термін часу надійно виконують свою роботу. Ми гарантуємо Якість, адекватну ціну і своєчасне виконання робіт.Робоча глибина до 95 м. Матеріали ваші або наші.Вартість виконання робіт з буріння свердловини […]
Золочів.нет