ВІЙСЬКОВИЙ МИКОЛАЙ НЕ ЗАБУВ ПРО ДІТЕЙ ЛУГАНЩИНИ

У День святого Миколая наші земляки – військовослужбовці окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід» завітали до малозабезпечених дітей Луганщини і передали їм подарунки від святого Миколая. А напередодні свята до наших захисників у зону АТО завітав Св. Миколай і приніс більше як 300 дарунків.

Ставши помічниками святого військовики не забули відвідати і дітей вимушених переселенців, які прибули з тимчасового окупованої терористами території.


Всього ми передали дарунки 40 дітям. А двом родинам ми надали невелику грошову допомогу. Нехай дух Галицьких традицій та радість новорічних, передріздвяних свят надасть віру і ствердження цим родинам у Нашу Перемогу, – прокоментували військові ремонтники.


В цей казковий день всі, і дорослі, і малі чекають свята. Святий Миколай не оминув їх. Нехай завжди в нашій душі живе добро і казка.
Годованський О.О.

Залишити відповідь

Next Post

Зустріч св. Миколая із дітьми у студії "Золочів.нет"

Щороку у холодні грудневі ночі, коли навколо все вкрите снігом, у віконечка, де живуть хороші і чемні хлопчики та дівчата заглядає добрий Святий Миколай. Він приходить непомітно, і тільки до тих хто був слухняним та допомагав мамі і татові протягом усього року. Але щоб про це дізнався Святий Миколай, діти […]