Військовий госпіталь Національної гвардії України вітає медиків із професійним святом

meduk19 червня – професійне свято медичних працівників. Серед них – люди у білих халатах під якими військова форма – медики-військовослужбовці та цивільні медики військового госпіталю Національної гвардії України (військова частина 3080).
Весь медичний персонал військової частини у такий нелегкий для України час виконує важливе завдання – забезпечує бойову готовність підрозділів Національної гвардії України, надаючи своєчасну кваліфіковану медичну допомогу учасникам антитерористичної операції, які прибули з АТО для лікування чи реабілітації та військовослужбовцям, які тимчасово вибули зі строю через недугу.
Декілька мобільних бригад медиків військового госпіталю почергово відряджаються на східні рубежі для того, щоб поряд з іншими медичними працівниками у лікувальних закладах та на блокпостах рятувати людські життя, надавати першу медичну допомогу, лікувати поранених, потерпілих, хворих.
Начальник військового госпіталю Національної гвардії України підполковник медичної служби Чабарай Геннадій Володимирович висловлює глибоку повагу і вдячність працівникам госпіталю за сумлінне виконання покладених на них обовʼязків, а також вітає з професійним святом усіх медичних працівників, бажає їм високого професіоналізму, нових досягнень та успіхів у нелегкій відповідальній роботі спрямованій на надійне забезпечення охорони та збереження життя й здоровʼя людей.
Мирного нам усім неба!

Залишити відповідь

Next Post

Привітання до Зелених свят

Озеленили ми оселі, Щоби настрій був веселий, Бо з давен у нас в народі, Зелений колір в день цей в моді. Все що квітне та буяє, Нині серце зігріває, В кожен дім несуть багато, Радості Зелені свята! *** Хай дух святий буде над вами, Простелить долі стежку,квіток пелюстками, Зелена гілочка […]