Військові застерігають від провокаційних дій поруч з військовими частинами

В ході воєнної агресії на території України ворог застосовує різні форми ведення гібридної війни. З метою посилення системи охорони військових частини, які приймають безпосередню участь в АТО від терористичних, диверсійних нападів, на виконання вимог керівництва Збройних Сил України, у військовій частині – польова пошта В3948 організовано та впроваджено несення внутрішньої служби військовослужбовцями із штатною автоматичною зброєю.

Згідно інструкції зброя, також, застосовується:

  • по цілях типу вертоліт, літак, якщо вони застосовують зброю;
  • безпілотним літальним апаратам (БПЛА), іншим керованим літальним апаратам, які скидають запалювальні (вибухові) пристрої або пролітають над територією військового об’єкту.

Придбання та використання БПЛА у різних галузях держави не заборонено чинним законодавством України. Тому, для попередження надзвичайних випадків, просимо всіх, хто використовує БПЛА, інші літальні апарати, а також тих, хто особисто керує літальним апаратом не перетинати повітряний простір над військовою частиною – польова пошта В3948, яка розташована у м. Золочеві по вулиці Січових Стрільців, 36.
З повагою,
Командир військової частини – польова пошта В3948
полковник Ю.П. ПРИМАЧЕНКО

Залишити відповідь

Next Post

У ЗОЛОЧЕВІ ПРАВООХОРОНЦІ РОЗСЛІДУЮТЬ ОБСТАВИНИ САМОГУБСТВА МОЛОДОГО ХЛОПЦЯ

До Золочівського відділу поліції 5 червня, поступило повідомлення від фельдшера Золочівського відділення екстреної медичної допомоги та медицини катастроф про те, що у власній квартирі виявлено повішаним 21-річного жителя м.Золочів. “Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події було встановлено, що 5 червня, близько 05 години, хлопець покінчив життя самогубством через повішання шляхом […]