Військова служба за контрактом – надійне сьогодення, впевнене майбутнє

26 вересня 2017 року Золочівським районним центром зайнятості проведено презентацію професії військовослужбовця за контрактом в Збройних Силах України за участю представника 80 окремої десантно-штурмової бригади м.Львова Петріва Віталія Романовича, прапорщика 14 ОМБР танкового батальйону м.Володимира-Волинського Довгого Сергія Петровича та командира відділення 44ОАБР м.Тернополя Снітинського Віктора Євгеновича.

З вступним словом до безробітних громадян звернувся директор районного центру зайнятості Орест Малиновський, який наголосив на важливості проведення даних заходів, розповів про стан ринку праці Золочівщини, побажав безробітним здійснити правильний вибір. Акцентував увагу на формування характерних рис патріота: активна підтримка і розвиток Української державності, підвищення зацікавленості служби у Збройних силах України, її готовності до захисту України, збереження та шанування національної пам’яті.

Військовослужбовці презентували контрактну службу в Збройних Силах України показом слайдів.

Вони розповіли, що процес професіоналізації сьогодні триває у всіх складових Українського війська: у видах Збройних Сил України, в органах управління всіх рівнів, безпосередньо у з’єднаннях, частинах та підрозділах. Отже, питання комплектування війська військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом, стає одним з вирішальних чинників для успіху всієї військової реформи. Також розказали про умови вступу на контрактну службу, кар’єрний ріст та перспективи проходження контрактної служби в Збройних Силах України, надали інформацію учасникам семінару про такий вид зайнятості як військова служба за контрактом, актуальні вакансії, професії, які потрібні сучасній Українській армії. При цьому акцентували, що контрактна служба в Збройних Силах України – це престижно, це гідна заробітна плата та належний соціальний захист з боку держави. Наголосили на ролі українського війська в українській історії, спадкоємності розвитку збройних сил у відстоюванні ідеалів свободи та державності України і її громадян.

Відповідаючи на численні запитання учасників заходу, старший лейтенант Петрів Віталій Романович, розповів про своє ставлення до подій на сході України, до настроїв місцевих жителів сходу. Багато говорили про патріотизм. Коли йде загроза державності, треба єднатися. У важкій, загрозливій для миру ситуації справжній чоловік встає і йде захищати Батьківщину.

З кожним претендентом проведена індивідуальна співбесіда щодо процедури відбору, умов контракту, грошового забезпечення, соціального захисту, пільг. Присутніх ознайомили з професіями, які користуються попитом у військових частинах.

Золочівський районний центр зайнятості

Залишити відповідь

Next Post

Школярам провели екскурсію у Золочівський суд

Працівниками відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату райдержадміністрації щомісячно проводяться екскурсії для молоді району. На пропозицію щодо проведення екскурсії у стінах «Золочівської Феміди» люб’язно погодився голова Золочівського районного суду Львівської області Володимир Сивак, який виступив спікером та провів екскурсію для групи молоді Золочівської ЗОШ №1 І-ІІІ […]