Війна закінчиться виходом на наш адмінкордон — начальник ГУР МО України (відео)

Війна закінчиться виходом на наш адмінкордон. Про це в інтерв’ю виданню “Українська правда” повідомив начальник ГУР МО України генерал-майор Кирило Буданов.

▪️ В інтерв’ю “Українській правді” Кирило Буданов розповів, що зараз відбувається в російській еліті, чи можливий у рф державний переворот, яка насправді була роль Віктора Медведчука в Україні, до чого готували Віктора Януковича, чому українська влада не готувала суспільство до атаки Росії та про те, як закінчиться війна.

💬 “Загальний задум не змінився: путіну потрібна вся Україна, його не цікавить якась частинка. Авжеж, після трьох місяців тих подій, які зараз відбуваються, вони коригують плани і вже готують суспільну думку в Росії до того, що, в принципі, якщо вони закінчать окупацію Донецької, Луганської та Херсонської областей, то це теж можна вважати перемогою.

💬 Проте плани не змінилися і, на жаль, не зміняться й надалі, поки ми не поставимо крапку в питанні путіна і Росії в тому вигляді, в якому вона існує зараз – загроза для всього світу, перш за все європейського континенту, буде зберігатися й надалі” – розповів керівник вітчизняної воєнної розвідки про плани кремлівського керівництва.

Next Post

Про новий механізм розподілу акцизного податку

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що рішенням Уряду затверджено новий механізм розподілу акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів між бюджетами місцевого самоврядування. Принцип цього механізму полягає в тому, що акцизний податок з роздрібного продажу тютюнових виробів розподіляється між бюджетами місцевого самоврядування за частками, які визначаються ДПС щомісяця пропорційно […]