Виявлено боєприпаси часів ІІ Світової війни

За добу на Львівщині піротехніки ДСНС знищили 3 застарілі боєприпаси та ще 1 виявили. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

“19 жовтня фахівці 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучили та знищили дві 81 мм мінометні міни та 152 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.

Одну із мін виявили в с. Хильчиці Золочівського району під час проведення земляних робіт, на відстані 700 метрів від житлових будинків.
Ще одну міну знайшли в с. Конюшків Бродівського району під час збирання грибів в лісі.
152 мм артилерійський снаряд знайшли в с. Пеняки Бродівського району під час земляних робіт на подвір’ї у приватному господарстві, на 10 м від житлових будинків.
Усі виявлені боєприпаси вилучено та знищено у встановленому порядку.

19 жовтня о 13:10 до рятувальників надійшло повідомлення, що поблизу с. Княже Сокальського району під час земляних робіт в полі, на відстані 3 км від житлових будинків, виявлено предмет, ззовні схожий на мінометну міну часів ІІ Світової війни.
По факту виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення вибухонебезпечного предмету.” –  інформують у ДСНС.

Залишити відповідь

Next Post

Презентували книги важливі для Золочівщини

У четвер 19 жовтня 2017 року в малій залі Золочівського районного Народного дому ім. І. Білозіра відбулася презентація книги Т. Я. Шаха “Народжений для подвигу” та фотоальманаху «Золочівщина – край Маркіяна Шашкевича» видавництва «Манускрипт-Львів» (П. А. Мелень). На презентацію були запрошені завідувачі бібліотек-філій та Народних домів району. З вітальним словом […]