Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим від Золочівської ОДПІ (відео)

denisШановні золочів’яни!
Від імені колективу Золочівської ОДПІ, Головного управління державної фіскальної служби у Львівській області та від мене особисто, прийміть сердечні вітання з Різдвом Христовим та Новим 2016 роком!

Аналізуючи рік, що минає приємно відзначити, що наш колектив у непростий період суспільно-економічного життя гідно виконав свій професійний обов’язок. На засадах партнерства та діалогу ми спілкувалися з бізнесом, з платниками податків, активно впроваджували нові та сучасні електронні сервіси.  Це дало нам можливість спільно виконати завдання з наповнення як державного, так і місцевих бюджетів.

Розуміємо  та усвідомлюємо, що 2016 рік вимагатиме від нас ще більш наполегливої та завзятої праці, аби спільними зусиллями досягти високої мети – запровадити й утвердити в українському домі справжні європейські традиції та стати в один ряд з процвітаючими націями світу.

Пам’ятаймо і тих, хто зустріне цей Новий рік далеко від власних домівок, захищаючи наш власний мір і спокій. Нехай наша щира спільна молитва збереже їхні життя.

Отож, миру Вам, добрих новин на щодень, упевненості у завтрашньому дні, стабільного добробуту та благополуччя.

З Новим роком!
Христос Рождається!

Залишити відповідь

Next Post

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим від Управління соціального захисту населення (відео)

Шановні жителі Золочівщини! Пройшов 2015 рік, дуже важкий і непростий рік. Всі ми його прожили разом, спільно, чим могли одне одному, що Управління соцзахисту, що  Ви одне одному допомогли, з тим щоб трішки зм’якшити всі ті катаклізми, які випали на долю громадян України. Тож дозвольте Вам побажати в Новому 2016 […]