Вітання з Новим роком та Різдвом від колективу швидкої допомоги

Колектив швидкої допомоги міста Золочів від усього серця вітає Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята, спільною радістю, веселощами, очікуванням дива й казки, душевним теплом та надіями.
Сподіваємось, що озираючись назад всі ми можемо сміливо сказати, що 2017-й рік був прожитий не дарма. Він був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичимо Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Бажаємо Вам, щоб у Новому році Ви зробили все те, про що мріяли у попередньому. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Гармонії і кохання Вашій родині! Миру, добра, і свободи нашій Україні! А ще – віри, натхнення і сил нам з Вами, щоб досягти і зберегти усе вищезгадане!
З Новим Роком та Різдвом Христовим!