Вітання з Новим роком та Різдвом від колективу швидкої допомоги

Колектив швидкої допомоги міста Золочів від усього серця вітає Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята, спільною радістю, веселощами, очікуванням дива й казки, душевним теплом та надіями.
Сподіваємось, що озираючись назад всі ми можемо сміливо сказати, що 2017-й рік був прожитий не дарма. Він був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичимо Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Бажаємо Вам, щоб у Новому році Ви зробили все те, про що мріяли у попередньому. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Гармонії і кохання Вашій родині! Миру, добра, і свободи нашій Україні! А ще – віри, натхнення і сил нам з Вами, щоб досягти і зберегти усе вищезгадане!
З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Залишити відповідь

Next Post

Подячна екуменічна молитва відбулася у Золочеві

31 грудня 2017 року на площі Незалежності м. Золочева, біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу, відбулася Подячна екуменічна молитва. На молитву прибули жителі Золочева та району, священики різних конфесій. Також молитву ми транслювали наживо. Поділіться цим у соцмережах: