Вітання з нагоди 20-річчя керівництва (відео)

muzuchna30 серпня 2013 року, на педагогічній нараді працівників Золочівської державної музичної школи, було нагороджено за високі досягнення в музично-естетичному вихованні підростаючого покоління та з нагоди 20-річчя керівництва, директора Золочівської музичної школи Марію Іванівну Кривень та заступника директора Галину Ярославівну Лип’як, почесними грамотами від Львівської облдержадміністрації, Золочівської райдержадміністрації та районної ради.

Нагороди вручили поет-пісняр, депутат обласної ради, Теодор Кукуруза, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський та завідувач відділом культури та туризму Золочівської РДА Микола Решітник.
Районна-профспілкова організація працівників культури, викладачі музичної школи та колектив інформаційного порталу «Золочів.нет» щиро вітає Марію Іванівну та Галину Ярославівну з професійним ювілеєм. Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення, шани і поваги та Божої благодаті.


Залишити відповідь

Next Post

Марія Матіос презентує на 20. Форумі видавців нову книжку

13 вересня о 15.00 у Палаці мистецтв відбудеться презентація нової книжки Марії Матіос «Черевички Божої Матері». Нова повість письменниці – це трагічна буковинська історія червня-липня 1941 року, в якій і справді нема пересичення правдою. Іванка Борсук – головна героїня книжки, що перекочувала зі сторінок повісті «Москалиця», у свої дванадцять рочків […]