Вітання з нагоди 20-ї річниці Внутрішніх військ МВС України

http://zolochiv-rada.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%BE-%D0%9A.%D0%92..jpgШановні військовослужбовці, працівники та ветерани Навчального центру внутрішніх військ МВС України!

 Внутрішні війська – це гордість нашої незалежної держави. В їх рядах служать справжні патріоти, мужність і відвага яких у справі захисту конституційних прав і свобод громадян, надійної охорони і оборони важливих державних об’єктів, боротьби зі злочинністю знайшли глибоку пошану в народу.

Дякую ветеранам за неоцінений внесок в розбудову внутрішніх вiйськ на складних етапах iх розвитку та реформування. Вашою мужністю i відвагою, честю i доблестю написана iсторiя військ правопорядку.

Щиро дякую вам за невтомне й віддане служіння Українському народові, за ваш значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист мирного життя громадян, за те, що навіть за нинішніх складних умов ви залишаєтеся вірними присязі, підтримуєте високу бойову готовність.

Зичу вам і вашим родинам щастя, міцного здоров’я, благополуччя та професійних успіхів. Бажаю наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку перед Вітчизною!

 З глибокою повагою,

Начальник Навчального центру

полковник Плетко К.В.

Залишити відповідь

Next Post

Відбудуться урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці Внутрішніх військ МВС України

26 березня 2012 року об 11 годині в Районному народному домі імені Ігора Білозіра відбудуться урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці Внутрішніх військ МВС України Поділіться цим у соцмережах: