Вітання від Мирослави Бабінської з Новим роком та Різдвом Христовим (відео)

babinskaГолова громадської ради Золочівщини Мирослава Бабінська вітає мешканців району із Новим роком та Різдвом Христовим.

Дорогі мої земляки! 

Рік який ми прожили був особливим. Він особливий тому що він історичний, він слово Україна розніс по всьому світу. І власне це слово зазвучало у дуже позитивному у дуже возвеличеному тоні.  Це був рік Майдану, це рік війни, це рік величезних, неймовірних втрат, але ми дуже багато здобули і дуже багато перемогли.

Я сьогодні особливо хочу подякувати тим всім людям, які нас захищають, для того, щоб ми могли мирно зустріти Новий 2015 рік.

Я хочу подякувати тим, хто мимоволі став волонтером. Дякую нашій молоді, нашим дітям за їх малюнки, листи, які тими голубами миру летять на схід….

Детальніше дивіться у відео:


Залишити відповідь

Next Post

Школярі вітають з Новим роком та Різдвом Христовим (відео)

Учні та вчителі шкіл Золочева посилають найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Особливо теплі слова вітання усім тим, хто зараз береже наш мир та спокій в зоні АТО. Ми пам’ятаємо про Вас. Повертайтеся живими та здоровими. Дякуємо Вам!  Нехай Господь береже вас від ворога. З Новим роком! Слава […]