Вітання для Теодора Кукурузи

kukuruza1409201614 вересня 2016 року святкує свій 60-ти річний ювілей Кукуруза Теодор Дмитрович – композитор, співак, поет.

У творчому доробку Теодора Кукурузи 380 пісень, написано і видано 5 збірок пісень: “Повертайтесь до рідних осель, українці!”, “Любов від Бога нам дана!”, “Сповідь”, “Бог!, Україна! Любов! “, “Для чого ми?”. Видано 22 компакт-диски. Авторська програма “Бог!, Україна! Любов! ”  пройшла випробування в різних містах України та на Майдані Незалежності у Києві.

Його пісні звучать у радіоефірі, є музичним супроводом історико-патріотичних передач та фільмів. Теодор Кукуруза багато разів виступав перед українською діаспорою в США, Канаді.

Серед загальновідомих пісень такі як: “До українців!” на вірші В. Баранова, “Не вставайте!” на вірші Д. Павличка, “А Україна таки є!” на вірші П. Скунця, “Ми народ український єдиний!” на вірші Д. Кулиняка, “Українці єднаймося!”, “За рідний край!”, “Де ми є?!”, “День народження”, “Єдиній”, “Шукаймо себе!”, “Україно вставай!” на власні вірші.

Пісня “До українців!” (1996р.) стала переможцем всеукраїнського конкурсу “Оберіг” (м. Луцьк).  Пісні “Українці єднаймося!” цього року виповнилося 25 років. А всім відомій пісні “День народження” цьогоріч виповнилося 20 років.

Його пісні виконують Народні артисти України Н. Шестак, І. Попович, дует “Скриня”, квартет “Явір”, ансамблі Міністерства  оборони та МВС.

Як композитор пише музику на вірші Б. Олійника, С. Пушика, Д. Павличка, А. Листопад, Д. Луценка, М. Карпенка та багато інших авторів.

У цей ювілейний день слова вітання для Теодора Дмитровича посилають колектив Золочівської музичної школи та інформаційного порталу “Золочів.нет”.

У цей святковий світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Ми щиро Вас вітаємо,
Добра і щастя Вам бажаємо.
Хай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла, радісна дорога
Щасливо стелиться в житті !
Тож не старійте і не знайте
В житті ні смутку, ані бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!