Вітання для Тараса Батенка

Вельмишановний Тарасе Івановичу!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження.
Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного відношення до своїх службових та громадянських обов’язків, свідченням Вашої державницької позиції у справі служіння українському народові.
Тож нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода душі, у серці доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, вдачу, вірних і надійних друзів, колег і партнерів.
Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повертається до Вас сторицею.
В ці святкові дні зичимо Вам, Тарасе Івановичу, довгих, щедрих літ, доброго здоров’я, невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо нашої Батьківщини.

З повагою,
колектив інформаційного порталу
“Золочів.нет”

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Зоряни Ковалишин

Колектив інформаційного порталу “Золочів.нет” вітає Зоряну Ковалишин із Днем народження. Щоб у душі настало свято, Треба зовсім не багато, Рідних трішечки уваги, Друзів та колег поваги, До роботи чуть наснаги, Хвильку часу на розваги, В серці місце для кохання, Грошей на усі бажання. Тож бажаємо все це мати, Келиха з […]