ВІТАННЯ ДЛЯ ОТЦЯ ТАРАСА ДУДАРА

Всечесний отче, Тарасе! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам Божої допомоги у всіх справах, здоров’я, взаєморозуміння з людьми, які Вас потребують, світла і гармонії в душі.

Хай Бог нагородить вас і Вашу родину всіма благами, обдарує довголіттям, дасть вам щастя і удачі. У житті є багато доріг та Ви вибрали найкращу – дорогу до Бога.

Дякуємо, отче, Господу за те, що довірив нашу парафію саме Вам. Дякуємо Вашим батькам за те, що народили і виховали такого прекрасного священика!

Нехай Господь благословляє Ваше Священство ласками і дарами Святого Духа! Нехай допомагає Вам бути щасливим і радісним священиком. Ніколи не втомлюйтеся дарувати і передавати людям Божий мир, прощення, любов! Багата парафія не та, що має велику церкву з золотими куполами, а багата парафія та, котра має священика із золотим, великим серцем. Для нас, Ви отче, є тим золотим скарбом. То ж хай Господь зішле Вам своє благословення, помагає у ваших планах і потішає у терпіннях. Духовної наснаги Вам і здоров’я для подальшої плідної праці на духовній ниві, щоб Ви ще багато людських душ привели до Господа Бога і спасіння!

Трудіться ще довго на славу Богові й Україні!
Молимось за Вас!
Многая та благая літа!

Парафіяни церкви Праведної Анни м. Глиняни
і парафіяни церкви Пророка Іллі с. Розворяни.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Назара Савчука

Сьогодні свій ювілей святкує Савчук Назар. З нагоди цього свята свої вітання надсилає похресниця Вікторія. Вже тридцять позаду – третина життя. В дитинство, звичайно, нема вороття, До пенсії стільки ж потрібно прожить, А зараз бажаю Тобі не тужить! Щоб впевнено йшов до своєї мети, Щоб все, що задумав, зумів досягти, […]