Вітання для о. Василя Сагана

Шлях до Господа….. Дорога веде до храму. Через тихий крик душі, байдужість та буденність людського життя – це шлях до самого себе…
А в храмі – надія! Вона така потужна, всеперемагаюча, множиться тисячами іскор. Несемо до храму свою радість і вдячність: за здорову родину, за хліб наш насущний, за народження дітей.
А в храмі –торжество! Ликує небо і земля! Бо Син Божий народився! Народився з любові, в нашому житті, щоб повести нас до Отчого Дому. Народився в убогості – щоб ми всі визнавали Його за найбільше багатство.
Наш храм – святиня на віки, прихисток і спасіння наших душ, дитя титанічної, довголітньої, подвижницької праці отця-декана Василя Сагана.
Всечесний Отче Василю! Вітаємо вас уклінно, щиро і вдячно!
Нехай веселою колядою, щирою молитвою відгукнеться у вашому серці світло зорі, що засіяла над Вифлеємом, а радісна звістка про народженого Месію наповнить вас вірою та надією на довге та щасливе життя в Божій ласці, мирі, злагоді та достатку. Бажаємо сильної, міцної віри в серцях людей, добрих і праведних надій у парафіян, світлих і радісних чудес в цьому світі. Нехай усяка добра справу неодмінно увінчається успіхом і добром. Миру Вам, великої любові і шанування.

Парафіяни храму Св.Софії УАПЦ м.Золочів