Вітання для Олени Маліцької

vitannjaКвітуча весна подарувала веселий настрій і радісні привітання з нагоди ювілею красивої і милої жінки, чарівної, коханої дружини, зразкової та дбайливої мами, привітної, люблячої донечки та похресниці, любимої невістки, турботливої сестрички та внучки, щирої подруги.
23 квітня 2015 р. молодий ювілей – своє 30-річчя відзначає Олена Маліцька – Ничкало. Бажаємо Олені і надалі залишатися такою доброю, людяною і щедрою, вірною і товариською на вдачу. Нехай молодече завзяття буде джерелом великих планів і блискучих перемог на довгі роки і на долю хорошу хай щедро Тебе обдаровує світ, нехай Твоє серце ніщо не тривожить, хай квітне в житті тільки радості цвіт. Бажаємо щастя, здоров`я, без ліку на многії, благії роки, щоб доля Тобі посміхалась довіку і повнилось радістю щастя завжди.
Дуже люблячі Тебе тато, хресні, чоловік з донечкою, свекр та свекруха, бабуся, сестрички, друзі колеги.


Залишити відповідь

Next Post

Чим корисна лазня?

Про користь лазні відомо здавна. Прогрівання в лазні призводить до благотворної зміни функціонального стану органів і систем організму, посиленню обміну речовин, сприяє розвитку захисних і компенсаторних механізмів. Пояснюється це благотворним впливом тепла й виділення поту на серцево-судинну, дихальну, терморегуляційну й ендокринну системи. Лазня заспокоює нервову систему, привносить бадьорість, підвищує розумові […]