Вітання для Федини Станіслава Васильовича

feduna16 серпня свій ювілей відзначає Депутат районної ради Федина Станіслав Васильович.

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Ваш професійний шлях позначений невтомною, самовідданою працею задля добробуту громадян, блага народу та розбудови Української держави. Своїм розумом, добротою та виваженістю Ви завоювали симпатію, любов та повагу серед оточуючих.

А далекоглядна мудрість і невтомна праця, принципова позиція і цілеспрямованість забезпечили Вам беззаперечний авторитет і глибоку пошану.

Віримо, що активною, сумлінною працею, відданістю національній ідеї Ви і надалі продовжуватимете робити вагомий внесок у становлення та розбудову правової держави, зміцнення принципів незалежності, утвердження демократії в Україні.

У цей святковий день, коли оцінюєте зроблене й окреслюєте плани на майбутнє, бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів.

Світлою надією та незламною вірою, силою духу та перемогами, добром і радістю нехай благословляє Вас Бог на многії літа!

З повагою колектив інформаційного порталу “Золочів.нет”


Залишити відповідь

Next Post

В День Незалежності України відбудеться турнір з вуличного баскетболу (відео)

У неділю, 24 серпня, в День Незалежності України  відбудеться  турнір з вуличного баскетболу на підтримку армії (BK Patriot Cup 2014). Місце проведення: міський парк відпочинку “Здоров’я” (біля Комсомольського озера). Початок о 12 годині. – Турнір 3*3 – чоловіки та жінки від 18 років і старші. – Турнір 1*1 – чоловіки та […]