Вітання для Кальмука Богдана Ростиславовича

Сьогодні, у день Нового року освітянська родина Колтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро й сердечно, з побажаннями міцного здоров’я, мирного неба, незгасної творчої енергії вітає з 65 – річчям директора школи – Кальмука Богдана Ростиславовича.
Бути хорошим начальником дано не кожному, але нашому колективу з директором дуже пощастило! Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи.
Шановний Богдане Ростиславовичу! Вітаємо Вас із найприємнішим святом – Днем народження. Від щирого серця бажаємо Вам, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі, щоб Ваші мрії завжди збувалися і ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети. Бажаємо залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Нехай вистачає сил, здоров’я, терпіння, нехай улюблена робота приносить тільки радість, а Ваші друзі, співробітники та трудовий колектив приносять Вам лише добрі та хороші новини! Зичимо невичерпного здоров’я, невсипущої енергії, нових творчих здобутків і особистого успіху, миру, добробуту в родині. Бажаємо, щоб у Ваших помислах і діях й надалі панувала мудрість, а у серці – добро й тепло від людської вдячності.
Тож, нехай у Новому році Вас чекають лише приємні сюрпризи, чудові новини, удача та успіх! Бажаємо Вам, Вашій родині та рідним святкового настрою, радості та Божої благодаті. Нехай надійний колектив підтримує і надихає Вас і надалі у всіх Ваших добрих справах, а Господь Бог дарує многії та благії літа. З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою колектив Колтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.