Вітання з Новим роком та Різдвом від Ігоря Криськіва (відео)

Криськів Ігор Миколайович
Криськів Ігор Миколайович

Вітання з Новим роком та Різдвом від голови Золочівської районної ради Ігоря Криськіва.

Тепло і сердечно вітаю Вас з Новим 2021 Роком та Різдвом Христовим!

Вже зовсім скоро стане історією рік нашого буття. Він подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог та досягнень, крихту професійного та життєвого досвіду, нові можливості залишити черговий слід на цій землі. У році, що минає ми об’єдналися у дружню родину, яка поєднала Бущину, Брідщину та Золочівщину в оновлений Золочівський район. Отож нехай все те добре і світле, що кожен край поклав у свою життєву скарбницю множиться і збагачується.
Бажаю, щоб ці святкові, усіма нами з дитинства улюблені дні, наповнені світлом спільної радості, очікування дива й втілення мрій, скріпили вашу волю й дух, зміцнили прагнення до нових звершень, впевненість у завтрашньому дні.
Сердечно зичу, щоб із колядою, що сповіщає про велике чудо народження Христа, із щирими віншуваннями друзів і близьких у ваші домівки увійшли достаток, добробут і благополуччя на щастя, здоров’я, на добрий рік, на довгий вік!
Нехай прийдешній рік принесе Вам здійснення заповітних мрій та сподівань, дасть наснаги та творчого натхнення, а також наповнить серця добром, любов’ю та вірою у щасливу долю під Божим покровом. Весела коляда принесе довгоочікуваний мир, спокій і злагоду до нашого дому, величні церковні дзвони наповнять серця різдвяною радістю і родинним теплом. Щоб друзі були ближче, і ви завжди відчували їх опору, підтримку і любов. Щоб співробітники розуміли, і працювалося радісно, в атмосфері взаємної поваги та розуміння.
Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, достатку і благополуччя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, бути красивими, коханими і успішними!
З новим 2021 роком! Христос ся рождає!

Next Post

Вітання з Новим роком та Різдвом від Правого сектору (відео)

У далечінь відходить Рік Старий!На зміну заступає Рік Новий!Нехай він буде мирним, спокійнішим,Веселим, щедрим і добрішим! Нехай низькі тарифи будуть в насНа світло, воду, сміття й газ.І ще зарплати будуть в нас високіТа люди в Україні мають всі роботи. Нехай збуваються всі наші побажанняПриймайте оберемки привітанняІз новорічними святами всіх вітаємЗдоров’я, […]
Правий сектор