Вітання з Днем вчителя від Тараса Криницького (відео)

Шановні вчителі! З нагоди Вашого професійного свята хочу привітати Вас. Побажати Вам здоров’я, побажати Вам впевненості у завтрашньому дні, вдячних учнів і нарешті таких потрібних нам високих зарплат.

Хочу почати з того, що в моєму житті школа відіграє особливе значення, оскільки я сам працюю вчителем. Чудово знаю і розумію Ваші проблеми. Однак, залишаюсь у цій професії, оскільки вона мені приносить колосальне задоволення. Це дуже класно працювати з учнями, які тебе розуміють з пів слова, це дуже класно чути підтримку педагогічного колективу, і це дуже добре знати, що ти виховуєш покоління, яке буде будувати твою державу, твою країну.

Окремі слова подяки хочу сказати вчителям, з якими мені доводилось працювати. Це вчителі Гологірської ЗОШ, вчителі “Школи радості”, вчителі Словіцької ЗОШ, вчителі Новосілківської ЗОШ, вчителі Плугівської ЗОШ, а також другої школи. Щиро вдячний за досвід, який мені вдалося отримати у цих школах. Також, хочу подякувати своєму педагогічному колективу Скварявської ЗОШ. Це великий досвід і це велике щастя мати нагоду працювати в такому дружньому колективі, як наш.

Хочу звернутись до учнів, бережіть своїх вчителів. Пам’ятайте, що для Вас, вони хочуть тільки найкращого. Шануйте їх, можливо Вам теж, доведеться колись обрати фах вчителя. Фах, який зробить з Вас, не просто людину, а людину, яка вкладе своє життя в душі, в серця майбутніх поколінь.

З повагою,
Тарас Криницький

Next Post

Вітання для Нечайко Тетяни Володимирівни

Учні та батьки 8 класу Золочівського НВК “Школи радості” – ДНЗ” вітають із Днем вчителя свою першу вчительку Нечайко Тетяну Володимирівну. Ми хочемо Вас привітати У цей святковий день, Тепла і сонечка побажати І щоб радісно Вам було кожен день! Бажаємо здоров’я, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття! […]