Вітання для Зіновія Корницького

Вітання
Вітання

З нагоди величного ювілею, чоловіка, батька, дідуся та правдивого великого українця Зіновія Корницького, ми вітаємо з настанням 90-ліття! Цей величний момент в житті гідного патріота, який неустанно переніс випробування життя і став символом витримки та невгасимої любові до своєї Батьківщини, вимагає вдячності та поваги.
Наш батько – жива історія, мандрівник крізь часи, що пройшов складний шлях через нелегкі роки радянського режиму в Сибірі. Його воля, стійкість та невербальна мудрість є незгасимим джерелом натхнення для наступних поколінь.
Його любов до своєї рідної України не має меж та обмежень. Вона стала життєвою силою, що надихає його родину, друзів та всіх, хто має щасливу можливість знати цю виняткову особистість.
Від усього серця вітаємо дорого, люблячоно чоловіка, батька, дідуся Зіновія з його 90-річчям! Нехай цей великий ювілей стане ще однією перлиною в нитці його життя! І Господь дарує многії і благії літа!

Next Post

У Золочівському районі попрощалися з воїном (відео)

14 серпня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новомихайлівка Покровського району Донецької області загинув 33-річний житель с. Ожидів солдат МОРОЗ БОГДАН ЯРОСЛАВОВИЧ. Воїн захищав Україну з 14 вересня 2022 року, виконуючи обов’язки навідника у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. 19 серпня у селі Ожидів відбувся чин похорону. […]