Вітання для Ярослава та Надії Коваль

Святкують перлинове весілля Ярослав та Надія Коваль. Дорогих батьків вітають дочка Мар’яна та син Василь. До привітань приєднуються похресники та вся велика родина.
Тридцята річниця спільного життя – це початок. Не варто замислюватися, що ви вже стільки прожили разом. Ваші спільні роки – це ваші дорогоцінні перли, ваше спільне багатство. Діти вже дорослі, у них – своє життя. Так що, для вас життя тільки починається. Хочу побажати вам кохання і радості, нехай ваші діти піклуються про вас так, як це робили ви, нехай посмішки не сходять з ваших облич! Розуміння вам і підтримки! Нехай у вашій родині завжди домінує ніжність та вірність і не згасає пристрасть! Вітаю від усього серця!

Next Post

Розшукувану мешканку Золочівського району знайдено

Жінку знайдено. Дякуємо всім за допомогу! ____________________ УВАГА РОЗШУК! Золочівським ВП ГУНП у Львівській області розшукується безвісти зникла: Здоровега Мар’яна Володимирівна 30.06.1989 р. н., жителька с. Словіта, Золочівського району. 01.06.2020 року поїхала в м. Золочів і не повернулася. Була одягнута в чорний спортивний костюм з полосками, чорну куртку. Всім, кому […]