Вітання для Вікторії Цюрось

Вітання
Вітання

Вікторію Цюрось вітають з ювілеєм тато Василь, мама Наталія, брат Вадим , бабусі: Люби, дідусі: Василь та Володя та найкраща тітка Іра з Тарасом.


Прекрасна донечко, сьогодні тобі 15 — твій маленький ювілей. Ти ніжна, прекрасна квіточка, яка тільки починає розквітати. Квітни все життя, наше чадо. Попереду тебе чекає багато нових відкриттів, емоцій, подій, які змінять твоє життя, принесуть новий досвід і спогади. Донечко, ми бажаємо тобі, що все твоє життя було прекрасне, щоб ти ніколи не сумувала, насолоджувалася життям! Тобі п’ятнадцять років. Це якраз та грань між дитинством і дорослим життям, коли на тебе лягає велика відповідальність за всі твої вчинки. Нехай тебе це не лякає, адже завжди будуть поруч Бог з Богородицею та твоя сім’я. Сьогодні ти відкриваєш абсолютно нову сторінку книги, під назвою «Життя». Нехай ця сторінка порадує тебе позитивом і буде наповнена цікавими подіями, які приносять успіх у всіх починаннях! Посміхайся, доню, і прагни до прекрасного. Ти найкраща.
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ.

Next Post

Санки, лижі, снігокати та велосипеди

Санки, лижі, снігокати. Велосипеди на будь який вік. Найдешевші ціни. Найкращий вибір. Замовляйте за телефоном:+380960848298. Є можливість доставки додому! Поділіться цим у соцмережах: