Вітання для Шаваровського Ігоря Зіновійовича

Вітання
Вітання

Це вітання сьогодні лине для люблячого чоловіка, чуйного та розуміючого батька, друга та порадника – старшого брата, чудового сина, бездоганного лікаря, спеціаліста своєї справи, хорошого друга та колегу по роботі Шаваровського Ігоря Зіновійовича.

Вітаємо тебе з твоїм ювілеєм, радіємо за тебе і хочемо сказати тобі такі слова: ти людина-бальзам душі і серця, нотка здоров’я та надії для кожного з нас. Щиро бажаємо великого успіху на дорозі життя і незмінних позицій лідерства у великих справах. Нехай завжди під рукою буде вакцина від смутку, а також вітаміни щастя і любові. Нехай твої золоті руки не знають втоми; ти,як ювелір, не маєш права на помилки, тому що в твоїх руках життя людей. Нехай в сім’ї панує спокій, нехай щастя не обходить стороною, здоров’я буде міцне як граніт, а ангел охоронець завжди йде за спиною.
Ми дякуємо Богові, що ти є нашою опорою.

З найщирішими вітаннями кохана дружина, чуйна і добра душею донечка Оксана з Данилом; гордо несу звання вашого сина – син Роман.
До привітань приєднується найкращий у світі брат Роман з сім’єю, брат Євген і братова Христина та мама – жінка, яка виховала і дала усе найкраще для тебе.
Будь нам здоровий, посміхайся – тобі личить.
Усіх земних благ!

Next Post

Вітання для Шаваровського Ігоря Зіновійовича

Колектив реанімаційного відділення КНП “Золочівська ЦРЛ” вітає з 50-річним ювілеєм завідувача відділення Шаваровського Ігоря Зіновійовича.Нехай здоров’я завжди добрим буде,Щоб в роботі ладилось усе,За справи добрі хай шанують люди,У дім хай доля затишок несе.Хай горе обходить завжди стороною,А щастя приходить і ллється рікою!Бажаєм тепла, і добра, і любові!Хай Господь дарує многії […]
Вітання