Вітання для СЕМЕРАЗА ПЕТРА МИХАЙЛОВИЧА

Вітання
Вітання

Шановного СЕМЕРАЗА ПЕТРА МИХАЙЛОВИЧА з 70-ти річчям вітає парафія с. Вороняки церкви святих Жінок Мироносиць.
Який прекрасний, благословенний ювілей! Мудрості вже не позичати, досвід просто зашкалює, тіло ще бадьоре і майже молоде, а душа сповнена любові та співпереживання! У день народження вітаємо Вас і бажаємо міцного здоров’я, щоб вистачило до столітнього ювілею, сили та волі, щоб зміцнювати себе фізично і духовно! Бажаємо шанобливої поваги від колег і знайомих, безмірної любові близьких і рідних людей, а ще захоплення в очах всіх навколишніх! Нехай життя грає всіма фарбами веселки та дарує Вам кращі дні, в яких не буде поспіху, стресів, тривог, а будуть тільки сонце тепле, небо бездонне, ліс і поле в ніжній зелені, де лагідний вітерець цілує Вас та обіймає!
Величезне спасибі вам за чудову роботу. Результатом ми дуже задоволені і щасливі. Ви дуже хороший професіонал і фахівець своєї справи, спасибі велике за служіння у храмі.
Нехай Господь благословить Вас у цей день народження і надасть Вам свою мудрість, силу і благодать. Бажаємо Вам непохитної віри в Христа та здатності служити іншим, і нехай кожен день Вашого життя буде наповнений Божою любов’ю і благодаттю.
З повагою жителі с. Вороняк і вся велика родина.

Next Post

У «Дії» відображатимуться медичні дані. Можна буде обрати сімейного лікаря

Кабінет Міністрів України ухвалив важливу постанову, яка значно спрощує доступ громадян до медичних послуг. Відтепер через мобільний застосунок «Дія» можна буде зареєструвати себе як пацієнта в електронній системі охорони здоровʼя (ЕСОЗ), а також обрати сімейного лікаря, подати чи розірвати декларацію. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його […]