Вітання для Рибки Надії Миколаївни

Вітання
Вітання

Як вдало проведений день приносить щасливий сон, так плідно прожите життя вдало дарує втіху…

Щиро вітаємо Рибку Надію Миколаївну із ювілейною датою, яку золотими літерами вписала доля у календар життя! Нехай ще багато десятків років листопад підсумовує прожиті роки, наповнені радістю, здоров’ям, достатком та справжнім щастям.
Плоди теперішнього – щедрий подарунок старань і праці минулого. Атмосфера поваги і взаєморозуміння, пошани та підтримки, ввічливості та любові – це ТЕ, чим повниться Ваша домівка, ТЕ, що ВИ зуміли виплекати як добра дружина, любляча мама та турботлива бабуся. Зичимо, щоб всі Ваші старання, плани та мрії завжди увінчувалися успіхом, а кожен крок, вчинок та думку благословив Бог!
Нехай Ваша мудра порада, добре слово, щира усмішка та ревна молитва ще багато років бринять на устах! Щоб кожен вечір було за що дякувати, кожен ранок було за кого просити, а кожен день було для ЧОГО і КОГО жити!

Щиро, Ігор, Соломія, Яринка, Даринка та свати

Next Post

Вітання для Анни Білої

Анну Білу з нагоди 45-річного ювілею  вітають чоловік Андрій, доньки Тетяна і Любов, зяті Володимир і Василь, внуки Єлизаветочка і Остапчик.Всю доброту, яка існує в світі,Всю радість, що живе серед людей,Найкращі, всі, що до вподоби, квітиДаруємо у цей прекрасний ювілей!Хай Матір Божа Вас охороняє,В душі панує світла доброта,Ісус Христос здоров’я […]
Вітання