Вітання для отця Мойсея Левка

Золочівський ІІІ Чин Святого Франциска щиро вітає з іменинами адміністратора парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього — отця Мойсея Левка ЧБМ.
Дякуємо Богові за дар Вашого життя, за молитву, працю та служіння, яке Ви щедро посвячуєте Церкві — Вашим вірним на парафії, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Добрий пастир, наслідуючи святого Франциска та ідучи слідами Ісуса, Ви впевнено провадите довірене Вам стадо до брам Небесного Єрусалиму дорогою любові, віри, милосердя, єдності та миру, дорогою святості. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи та надихаючи Вас на працю у Божому Винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Бажаємо Вам істинної віри, святої надії, досконалої любові, святості та францисканської радості!
Великий дар Господь Вам зволив дати —
Пастирем поставив між людьми,
І владу дав, щоб нам гріхи прощати,
Нас всіх вчинити Божими дітьми.
На Ваше слово сам Спаситель з Неба
Невидимо приходить на престол
І Тілом-Кров’ю наші душі кормить
Із Ваших рук в Літургії святій.
Із Ваших уст Він нас навчає віри,
І Божих правд і правого життя,
В трудних часах хоронить від зневіри,
Проводить всіх до вічного життя.
Тож хай Господь Вам щедро помагає,
Продовжить вік, примножить своїх ласк.
Нехай любові з Неба посилає
Сьогодні, завтра і повсякчас!
Нехай Господь провадить та благословляє Вас,
кріпить у щоденному житті у доброму здоров’ї на многії і благії літа!

Next Post

День рятівника

17 вересня в Україні відзначають День рятівника. Вітаємо усіх рятувальників та працівників цивільного захисту з професійним святом! Бажаємо всіляких гараздів, здоров’я міцного та побільше життєвих благ. Без сумніву, це свято сильних і відважних професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру […]