Вітання для отця Івана Гірняка

Вітання
Вітання

Парафіяни храму святого Кирила і Мефодія с.Хмелева вітають з 40-річчям настоятеля храму митрофорного протоієрея отця Івана Гірняка.

Бажаємо Вам Божої допомоги у всіх справах, здоров’я, взаєморозуміння з людьми, які Вас потребують, світла і гармонії в душі.
Нехай Господь благословляє Ваше Священство ласками і дарами Святого Духа! Нехай допомагає Вам бути щасливим і радісним священиком. Ніколи не втомлюйтеся дарувати і передавати людям Божий мир, прощення, любов! Багата парафія не та, що має велику церкву з золотими куполами, а багата парафія та, котра має священика із золотим, великим серцем. Для нас, Ви отче, є тим золотим скарбом. То ж хай Господь зішле Вам своє благословення, помагає у ваших планах і потішає у терпіннях. Духовної наснаги Вам і здоров’я для подальшої плідної праці на духовній ниві, щоб Ви ще багато людських душ привели до Господа Бога і спасіння!
Трудіться ще довго на славу Богові й Україні!
Молимось за Вас!
Многая та благая літа!

Next Post

Вітання для отця Івана Гірняка

Парафіяни УАПЦ св. Івана Хрестителя с.Колтів вітають отця Івана Гірняка з нагоди ювілею- 40-річчя. Всечесний отче Іване! Прийміть наші вітання та побажання здоров’я, небесних і земних ласк.Нехай Всемилостивий Господь надалі проводить Вас стежками віри, надії, любові, благословляє Вашу родину. Бажаємо добрих людей на життєвому шляху, щасливої долі, поваги і щирих […]
Вітання