Вітання для о. Михайла Довгого

Парафіяни УАПЦ св. Вчм. Микити с. Жуків з повагою і шаною, спільним серцем й устами щиро вітають о. Михайла Довгого з Днем народження!

Сьогодні для Вас, отче, сплітаємо святковий вінець із весняного співу, запашного суцвіття, теплих слів і щирих молитов за Ваше здоров’я! Черпайте натхнення з наших люблячих сердець! Ми ділимося з вами добром і бажаємо, щоб щира віра, через Ваші молитви й повчальні проповіді, наповнювала наші душі. Захоплюємося вашою мудрістю, благородством, вашою правдою, що говорите вголос, силою духу, чистою совістю і відкритою душею!
Бажаємо, щоб працьовитість і молитви облагороджували Ваше буття, щоб достаток панував у вашому домі й сім’я була міцною і здоровою! Нехай віра благодатна веде вас вірним шляхом, остерігаючи від злих людей і недобрих поглядів! Нехай Ангел-хоронитель оберігає ваше життя, Мати Божа покриває своїм омофором, а Всевишній зі своїх висот посилає всі блага земні та все святе.
Нехай світлом буде сповнене Ваше життя на многії і благії літа!

Next Post

Вітання для Ольги Леськів

Найкращу у світі маму, дорогу дружину, люблячу дочку, з найщирішими побажаннями вітаємо з Днем народження. Всю доброту, яка існує у світі, Всю радість, що живе серед людей, Найкращі всі, що розцвітають квіти, Ми всі даруємо тобі в цей день. Від щирого серця бажаємо здоров’я, Без нього не милі всі інші […]