Вітання для Миськів Мирослави Василівни

Вітання
Вітання

Люблячу маму, дорогу тещу, найкращу бабусю та прабабусю Миськів Мирославу Василівну з Днем народження дружно вітають дочки Оксана, Галина, Люба, зяті Ярослав, Петро, Юрій, внуки Андрій, Іван з дружиною Оленою, Петро, Дмитрик, Іринка, Назарчик, правнучка Даринка.

Хай сонце кожен день зігріває Вас своїми променями, хай дощ освіжає траву перед будинком, а соловей вранці ніжно співає пісні під Вашим вікном. Нехай Ваше дорогоцінне здоров’я буде міцним, як алмаз, дні променисті і безтурботні.
Нехай кожен день приносить тільки хороше, а настрій буде теплим і сонячним.
Нехай завжди Вас оточує атмосфера добра, гармонії і взаєморозуміння.
Бажаємо Вам благополуччя, щастя і достатку. А також бажаємо, щоб серце билося легко і спокійно, щоб душа в кожному дні відчувала радість і захват, щоб удача завжди була поруч, як і самі дорогі Вам люди. Нехай Ваше життя буде довгим і щасливим, хай надія, віра та любов будуть вірними супутницями життя. Нехай Бог благословляє Вас кожну хвилину і дає радість Вашому доброму серцю!

Next Post

Вітання для Тараса Муравля

Тараса Муравля з Днем народження вітає брат Юрій з дружиною Оленою. До привітань приєднується уся родина. Ти вір в життя і будь собою. Хай час летить собі, а Ти, Як сонце ранньою весною, Цвіти проміння золотим. І хай в очах Твоїх відкритих Нестримна молодість буя, І хай несе Тебе по […]