Вітання для Мартинишин Владислави Михайлівни

Вітання
Вітання

Ювілей святкує Мартинишин Владислава Михайлівна!
Щиро вітають зі святом чоловік Віктор, дочка Надія з чоловіком Володимиром, син Іван з дружиною Оксаною, внуки Софія, Максим і Злата, свати Марія, Ольга і Володимир. До привітань приєднуються сестри Марія і Зеновія, племінниця Ольга і вся велика родина.
Бажаємо міцного здоров’я, безмежного щастя, радості в кожному дні та довгих років життя. Нехай здійснюються всі ваші мрії, а кожен день буде сповнений теплом, любов’ю та добром. Ви – наш скарб і опора, і ми дуже вдячні за вашу любов, турботу та підтримку.
Нехай у вашому житті завжди буде мир, спокій та благополуччя. Хай у вашому серці завжди буде радість і гармонія, а поруч завжди будуть рідні та близькі люди. Нехай кожен день приносить вам нові можливості, здійснення бажань та приводи для щирих усмішок.
З найкращими побажаннями та любов’ю,
Ваша родина.

Next Post

Окупанти вдарили по житловому будинку в Харкові

Харків. Уночі військові рф завдали удари по Новобаварському району міста. Загинули 3 людини, ще щонайменше 23 постраждали (з них двоє дітей), повідомляє МВС України. “Одна з ракет поцілила у п’ятиповерховий житловий будинок. Там були повністю зруйновані конструкції з 3-го по 5-й поверхи одного з його під’їздів. Сталася пожежа. З напівзруйнованого […]
Харків