Вітання для Кульби Тараса Миколайовича

Вітання
Вітання

Коханого чоловіка, найкращого татка, дорогого сина і зятя, чудового брата Кульбу Тараса Миколайовича з 30-річним ювілеєм щиро вітають дружина Ірина, синочок Тимофійчик, тато Микола, мама Оксана, тесть Ярослав, теща Анна, сестра Світлана з сім’єю, брат Ярослав, сім’я Гнатів, сім’я Малай, Максим. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь яких починаннях, не втрачати своєї впевненості, сміливості, доброти душі та любові серця і залишатися надійним щитом нашої сім’ї, переможцем у будь-якій боротьбі.
В день народження бажаємо просто небувалих успіхів у нелегкій праці! Хай не буде форс-мажорів, а завжди все іде спокійно, зважено, і прибуток перевищує твої найсміливіші сподівання! Хай збудуться мрії — веселі, щасливі і добрі! Хай наша сім’я буде великою і щасливою, а ти — найкращим чоловіком і батьком, а також уважним і люблячим сином! Хай наш дім буде сповненим сміхом і радістю! Будь завжди здоровим, міцним та бадьорим!

Next Post

Вітання для Нечайко Тетяни Володимирівни

Випускники Полянської середньої школи 2001 року вітають з 50-річним ювілеєм свою першу вчительку Нечайко Тетяну Володимирівну. Сьогодні день, буває раз в житті,Цей день коли Вам 50 насталоХай Вам здається – це багато літАле насправді дуже й дуже мало. Нехай душа у Вас ніколи не старієНа білій скатертині будуть хліб і […]
Вітання