Вітання для Калушки Марії Михайлівни

Святкує 85-річчя Калушка Марія Михайлівна. Найкращу матусю, турботливу бабусю, прабабусю, тещу, сестру, тітку вітають дочки Галина, Анна, Люба, зяті Ігор, Микола, Олег, сестри Анна і Софія, внуки Уляна з чоловіком Володимиром, Ярослав з дружиною Марією, Володимир з дружиною Наталею, Юрій з дружиною Світланою, Орест, Тарас, правнуки Софія, Юрій, Матвійко до привітань приєднується Оксана Хаміцька з родиною, родина Павуків, Зулькових, Венгерів, Квітів.

Улюблена мама і бабуся, вітаємо тебе від щирого серця. Хочемо побажати тобі світу і сонця, любові і тепла, турботи і удачі. Нехай ангел твій оберігає Тебе від хвороб і негараздів, тривог і невдач. Матуся, бабуся, ти для нас найдобріша, найдорожча людина. Залишайся такою ж веселою, справедливою, улюбленою, щасливою і рідною. Рідна наша, ти повинна знати, що на світі немає прекрасніше мами і найкращої бабусі і прабабусі ніж ти. Бажаємо тобі, люба наша, здоров’я і благополуччя, затишку в домі і тепла в душі, відради на серце і чудових ідей в голові. Ти для всіх нас — вірний помічник і надійний порадник, нехай не втомляться твої руки від добрих справ, хай кожен день тебе радує приємними візитами і зустрічами, душевними розмовами і сімейними посиденьками в доброзичливій атмосфері.

Таке суцвіття літ не кожен назбирає,
Такий великий скарб не кожен осягне.
А молодість човном все далі відпливає
І серця ніжних струн лиш іноді торкне.
Від нас Вам подяка і шана висока
За добро та щирість – на довгії роки.
Хай в серці Вашім весна процвітає,
Хай Матір Пречиста у силах тримає,
А Господь дарує надію й тепло
На многії літа, на щастя й добро!

Next Post

У Бродівському районі виникла пожежа в будинку

Бродівський район: вогнеборці врятували від знищення вогнем двохповерховий житловий будинок. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області. Дослівно у повідомленні ДСНС: “3 квітня о 16:06 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в с. Гаї-Смоленські Бродівського району. Пожежа виникла в цегляному двоповерховому житловому будинку, розміром 10×8 […]