Вітання для Ігоря Мочари та Оксани Горбаль з одруженням

Вітаємо з одруженням!

Дорогих молодят Ігоря Мочару та Оксану Горбаль з одруженням вітає хресна мама Анна Маціброда. До вітань приєднується Андрій, Іванна, Кирило, Надія та Михайло.
Чи є в світі година щасливіша за ту, коли зустрічаються два серця, щоб усе життя битися поруч; коли дві пісні зливаються в єдину – пісню Великого Кохання. Тож хай веде Вас, молодята, щаслива доля спільною дорогою життя, встеленою калиновим цвітом любові і подружньої вірності. Хай зійде на Вас благодать Господня щирим батьківським благословенням, осяє своєю святістю, аби жили Ви в радості і щасті, злагоді і достатку, в пошані від людей і в правді перед Богом. Нехай завжди звучить у ваших серцях мелодія весільної пісні і сонцем сяють веселкові кольори рушничка спільної долі.
Під дзвони весільні в цей радісний час
Від щирого серця вітаємо Вас!
Ми хочемо Вам усіх благ побажати,
Щоб Ви були дружні, успішні, багаті!
Іще неодмінно щасливі, здорові,
Щоб жили завжди у ладу і любові!
Хай разом всі справи даються Вам легко,
Та гарні сюрпризи приносить лелека!

Next Post

У Польщі автобус потрапив у ДТП: загинули 6 українців

У Польщі поблизу міста Кашице пасажирський автобус потрапив у ДТП, внаслідок чого загинули 6 українців і ще 15 ушпиталені. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко. “Польща: поблизу м. Кашице рейсовий автобус Познань-Херсон потрапив у ДТП. 6 громадян України загинули, 15 госпіталізовані. Консули виїхали на місце події, взаємодіють […]
ДТП Польща