Вітання для Гевка Олега Васильовича

80 ювілей

Щирі вітання з 80-річчям!
Дорогий Олегу Васильовичу! В цей особливий день, коли Ви святкуєте своє чудове 80-річчя, прийміть найтепліші і найщиріші вітання від усіх нас: Вашої дружини Анни, дочок Марії та Лесі, зятів Богдана та Андрія, внуків, правнуків, сватів, сестри, брата з сім’ями, а також від усієї великої родини та сусідів.
Ваше життя – це приклад мужності, мудрості та невичерпної любові до життя. Ви завжди були опорою та прикладом для наслідування, джерелом натхнення для всіх нас. Ваша відданість сім’ї, Ваша доброта та щедрість серця зігрівають наші душі.
У цей знаменний день бажаємо Вам, Олег Васильович, міцного здоров’я, безмежного щастя та радості. Нехай кожен день дарує Вам велику кількість приємних моментів, нехай поруч завжди будуть люблячі люди. Бажаємо Вам багато сил, терпіння і натхнення для нових звершень!
З ювілеєм! Нехай у Вашому домі завжди панують мир, любов і злагода!

Next Post

«Укренерго» застосував контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України

З 6:40 до 09:00 Диспетчерський центр «Укренерго» застосував контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України, про це інформує Національна енергетична компанія «Укренерго». “Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується.Причина – збільшення дефіциту електроенергії внаслідок зростання споживання через похолодання на тлі наслідків російських обстрілів.Також сьогодні з 00:00 […]