Вітання для Дорощак Надії Євгенівни

Вітання
Вітання

Вітання для Дорощак Надії Євгенівни від чоловіка Ігоря, дочок Марії і Галини, онуків Влада, Емілі, Соломії та зятів Олексія та Андрія.
Люба матусю! Тобі сьогодні 60 років — велика дата, гідна величезної поваги. Всі ці роки ти була поруч з нами і допомагала в скрутну хвилину таким чином, що ми завжди відчували себе окриленими і щасливими, а не маленькими безпорадними дітьми. За це ми безмірно тебе цінуємо. Твоя любов гріє нас в самі складні моменти життя, тому що ми завжди знаємо, що нас любить рідна людина, навіть якщо навколо перекинувся весь звичний світ. Мамочко, ми знаємо, ти дуже не хочеш старіти, ти як і раніше життєрадісна, весела і красива. Мамуся, старість не торкнулася твоїх прекрасних очей. Це не ти, а вона тебе боїться. Ми дуже любимо тебе і бажаємо тобі величезного здоров’я, щоб ти прожила ще багато-багато років!

Next Post

Вітання для Олени Семащук

Вітання з днем народження для Олени Семащук від друзів.Перші 10 років – собі дитинство залишило,Другі 10 років – взяла юності пора,А треті 10 років сьогодні наступили,Новий етап – дорослого життя.Тож ми вітаємо з ювілеєм щиро,Бажаємо достатку, радості, добра,Здоров’я міцного, злагоди і миру,Щоб завжди тебе Мати Божа берегла!А Господь тобі хай […]
Вітання