Вітання для Білецького Петра Михайловича

Cьогодні, 12 липня, подвійне свято відзначає дяк УАПЦ св. Вчм. Микити с. Жуків Петро Михайлович Білецький. Поважний 80-літній ювілей та іменини привітно подали Йому руку!
Настоятель храму отець Михайло Довгий, церковний хор та всі парафіяни щиро вітаємо Вас, шановний ювіляре, та розділяємо радість святкувань. Ви своє життя жертовно присвятили служінню церкві, Богові та людям. Тож висловлюємо слова подяки за довголітню працю у святині та церковному хорі, з 1972 року по сьогоднішній час. Нехай Всемилостивий Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, нагородить міцним здоров’ям, духовними та тілесними силами, радістю та бадьорістю духу ще на довгі роки. Родинного і людського Вам тепла, добра, щасливих днів й опіки Божої Матері.
Звідки ті роки беруться? Хто знає?
До кожного приходять незримо,
Щойно на шлях свій ступили,
І ось восьмий десяток уже за дверима.
Хтось може скаже — зима на порозі,
Хтось може скаже — вже сонце сідає…
Тільки не Вам — Ви постійно в дорозі,
Сонечко Вам ще ласкаво сіяє!
Й таке суцвіття літ – не кожен назбирає!
Такий великий скарб – не кожен осягне!
Нехай Всевишній Вас благословляє,
І многії літа Вам посилає!
Многая, многая, многая літа!!!

Next Post

День апостолів Петра і Павла

12 липня християни відзначають  день святих апостолів Петра і Павла. Напередодні завершився Петрівський піст. Святі апостоли Петро і Павло відносяться до числа найбільш видатних людей ранньої історії Церкви. Вони походили з різних станів і стали християнами в різний час за абсолютно різних обставин. Апостол Петро – один з перших і […]