Вітання для Бандури Івана Ярославовича

Коханого чоловіка, найкращого тата, люблячого сина, дорогого зятя та внука вітають з 25-річчям та Днем Ангела вся сім’я, рідні та близькі!
Нехай здоров’я буде богатирським, дохід — стабільним, дім — затишним, друзі — вірними, робота — цікавою. Нехай тебе завжди оточує любов, в усьому супроводжує удача!
Нехай у твоєму домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до тебе, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! Залишайся в будь-якій ситуації таким, який ти є, — мужнім, надійним, впевненим у собі!
Нехай тебе підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує тебе життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.
Бажаємо завжди знаходити спільну мову зі своїм Ангелом! Щоб він тобі завжди і у всьому допомагав, а ти, в свою чергу, не змушував його за себе червоніти!
Нехай твій Ангел просвічує тебе на всяк час, зберігає від усього злого і заохочує на добрі справи.

Next Post

Вітання для Віталія Дарнопука

Святкує 18-річчя Віталій Дарнопук. Дорого похресника вітає хресна мама Світлана з сім’єю. З днем народження вітаєм В цю чудову гарну днину, Від всієй душі бажаєм Радість мати щохвилини! Хай збуваються всі мрії, Успіх завжди хай спіткає, В щасті, мирі та надії Шлях життєвий протікає. Поділіться цим у соцмережах: