Вітання для Корженної Оксани Володимирівни

Вітання
Вітання

Сьогодні святкує свій ювілей Корженна Оксана Володимирівна.
Кохану дружину, найдорожчу матусю, сестру, хрещену маму вітають, чоловік Михайло, дочка Мар’яна, сестра Леся, похресники Віталій та Павло зі сім’ями, племінниця Наталія зі сім’єю, та вся велика родина.
Бажаємо вічної весни в душі, співу птахів, яскравого сонця, жіночого щастя, квітів і посмішок. Нехай у вашому домі завжди панує мир, любов, теплота, радість, благополуччя і добро. Будьте завжди такою ж милою та прекрасною жінкою. Нехай кожен день дарує безліч незабутніх миттєвостей, оточують тільки приємні люди, і збуваються всі заповітні бажання. Хай Матір Божа Вас охороняє, а Ісус Христос здоров’я посилає. На многії і благії літа.

Next Post

ЦЕНТР ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО НАВЧАННЯ МОЛОДІ У БУСЬКУ (відео)

Цього разу кореспонденти “Золочів.нет” відвідали ЦЕНТР ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО НАВЧАННЯ МОЛОДІ У БУСЬКУ. Громадська організація “Побратими України”, що створена захисниками Донецького аеропорту, навчає молодь наданню першої медичної допомоги, поводженню зі зброєю, розповідають про міни та як від них вберегтися, займаються патріотичним вихованням. В кімнаті, де проводиться заняття зібрані експонати, котрі були у […]
ЦЕНТР ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО навчання МОЛОДІ