Віталій Кличко переміг у інтригуючому бою Дерека Чісору

Ось і відбувся бій між Віталієм Кличко і Дереком Чісора в якому Віталій отримав перемогу за кількістю набраних  балів: 118 – 110.

Бій був дуже напружений, інтригуючий та цікавий. За останні роки такого важкого бою мабуть ще не було. Усі 12 раундів Віталій показував перевагу, але і прийшлося добре за нього попереживати. Можливо важливу роль у бої відіграла висока емоційність бою.  Адже Чісора в процесі підготовки до поєдинку поводив себе брутально та”неспортивно”, чим старався вивести з емоційної рівноваги обох братів.  Напередодні самого бою Чісора плюнув водою в лице Володимиру, тим він хотів спровокувати і молодшого брата. Можливо в найближчому майбутньому в бою з Дереком Чісорою зустрінеться і Володимир, де він зможе ще раз провчити брутального британця.

Перемога полягала не тільки у спортивному виграші, але і в підтвердженні свого позитивного іміджу та честі братів Кличко, як джентльменів справедливості.  Безумовно дуже приємно, що подяка глядачам Віталія Кличка, після бою, була не лише німецькою  мовою, але і на рідній українській. Брати Кличко ще раз доказали, що Україні є ким гордитися та на кого рівнятися.

Нижче ви може переглянути повну версію відео бою між Віталієм Кличко і Дереком Чісора.

Залишити відповідь

Next Post

Проводяться заняття з кіокушинкай карате

Заняття з кіокушинкай карате проводяться в Золочівській СШ № 3 –  в понеділок, середу та п’ятницю. в Спортивній школі- у суботу. В програму заннять входять також елементи боксу, карате і боротьби. Контакти: Володимир Васильович Здан – тел.: 097 498 78 38 Поділіться цим у соцмережах: