Вітання для отця Володимира Кусого

Наш земляк, уродженець Золочева, випускник середньої школи №2 ім. М. Шашкевича та музичної школи, співак, артист, полюбив Господа Бога понад усе. Як лань прагне до водних потоків, так його душа прагнула Бога. Полишив усе земне: родину, друзів, кар’єру, статки – вибрав Небесне – став учнем Ісуса Христа, Апостолом Святої католицької церкви, покликаним та вибраним священником-василіаном. Це наш духовний провідник, наставник, проповідник Божого Слова о. Володимир Кусий ЧСВВ, Золочівського монастиря отців-василіян.
Сьогодні о.Володимир Кусий ЧСВВ святкує 25-ліття монашого та 18-ліття священничого служіння Господу Богу. Ми,  Братерство почитателів культу Страждальної Божої Матері, Покровительки  доброї смерті, розділяємо разом з Вами, нашим дорогим наставником, цю величезну подію у Вашому житті.
Ми безмежно вдячні Богові за дар вашого покликання, за ваш устократ помножений талант, який подарував Вам Творець, Ваші проповіді, настанови, поради допомагають наближатися до Бога, долати земні терпіння та негаразди, надихають у віру вічного життя.
У покорі серця Господу Богу, за молитвами Преблагословенної Матері Божої, Покровительки нашого братства, благаємо:
“О, Ісусе, вічний священнику, збережи нашого о. Володимира, під охороною Свого Найсвятішого Серця;
Збережи не оскверненими його руки, які дотикаються щодня Твого Пресвятого тіла;
Збережи чистими його уста, які забарвлені Твоєю дорогоцінною кров’ю;
Збережи його серце вільним від світу, бо на ньому є знак Твого преславного священства.
Благослови, Боже, працю нашого о. Володимира щедрими плодами, щоб люди, яким він служить і за для спасіння, яких працює, були його радістю і потіхою тут на землі та вінцем не в’янучої слави в небі”.

Next Post

Куплю природний камінь

Куплю природний камінь. Контактний тел.: 0675071671‬. Поділіться цим у соцмережах: