Вистава «Блудний син» (відео)

vust_charnВ неділю у храмі Бл. Чарнецького відбулася вистава «Блудний син», яку підготували дитячий хор Бл. Миколая Чарнецького під керівництвом регента та керівника хору Лілії Венгер.
За основу взято біблійний сюжет, а сама постановка виконана в сучасній інтерпретації. Усі учасники вистави чудово увійшли у свою роль і донесли основну ціль в житті кожного християнина: прощення та навернення.

Це історія юнака, який, засліплений спокусами світу, залишає батьківський дім… і втрачає все. А спогади про щасливе дитинство та юність додають лише гіркоти. Втомлений, доведений до відчаю, він стоїть на роздоріжжі: звести рахунки з життям чи повернутись додому…
Вдячні глядачі аплодували маленьким творцям цього актуального і потрібного дійства.
На завершення виступив із словом подяки отець Михайло Сукмановський, який був надзвичайно вражений майстерністю, яку проявили діточки.
Чекаємо з нетерпінням наступну постановку!

О.Сукмановська

Залишити відповідь

Next Post

Вкрали та понищили дерева у шкільному саду (відео)

Нещодавно ми показували репортаж про те, що у Плугівській ЗОШ І-ІІІ ст. започаткувати сад, який назвали “Сад моєї школи”. 27 квітня хтось покрав саджанці та пошкодив дерева, які садили діти. Також понищили таблички із підписами. На місце події було викликано працівників поліції. Детальніше дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: