Вирок суду у справі про ДТП, в якому загинули троє людей, серед яких співак Владіслав Левицький залишено без змін…

2 липня 2015 року біля с. Велика Вільшаниця Золочівського району Львівської області сталася дорожньо транспортна пригоди, внаслідок якої загинув відомий український співак Левицький В.Я., його сестра та племінниця.

Відносно громадянина М., водія автомобільного составу у складі сідлового тягача «MAN TGA 18.410» із бортовим напівпричепом – Е «SCHMITZ» порушено кримінальну справу за ст. 286 ч. 3 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило до загибелі кількох осіб».

Розгляд даного кримінального провадження відбувався у Золочівському районному суді Львівської області під головуванням судді Сивака В.М.

“30 серпня 2016 року, в результаті повного та всебічного дослідження матеріалів кримінального провадження, показів підсудного громадянина М., потерпілих, експертів, свідків, Золочівським районним судом Львівської області винесено вирок, яким громадянина М. визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст. 286 КК України та призначено йому покарання у виді позбавлення волі строком на 6 (шість) років 6 (шість) місяців з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

На даний вирок суду від 30 серпня 2016 року було подано апеляційні скарги: прокурором, який брав участь в суді першої інстанції, потерпілою громадянкою Л., та її представником, потерпілими громадянином Л. та громадянином К., а також захисником обвинуваченого громадянина М.

29 листопада 2016 року колегією суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Львівської області вирок Золочівського районного суду Львівської області від 30 серпня 2016 року щодо громадянина М. визнано законним та обґрунтованим та залишено без змін, а апеляційні скарги осіб незгідних з вироком суду без задоволення.” – про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському районному суді Львівської області.